KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13892159

nr 1389 2159

Gudmar Olovson

(1936-2017), Sverige

Etsning, Självporträtt. Signerad, numrerad 1/30, oramat löst blad. Bladets mått: 38x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 april 2021
kl 18:17:02

Gudmar Olovson

Läs mer om Gudmar Olovson